• Ново
(10 парчиња) M10-1.5 X 30мм, DIN 938, Метрички, Двојно-Заврши Студ со Обична Центар, Завртка-во Крајот 1.0 Х Дијаметар, A4 Нерѓосувачки Челик

(10 парчиња) M10-1.5 X 30мм, DIN 938, Метрички, Двојно-Заврши Студ со Обична Центар, Завртка-во Крајот 1.0 Х Дијаметар,

DEN 2822.40
Износ
Во продавницата.

Двоен-заврши studs се користи за да се приклучат делови кога гром или вртете ја главата не е опција.A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски одделение".Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : M10 Thread Теренот : 1.5 Должина (Номинална) : 30mm Category : Двоен-Заврши Студ со Обична Center System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Завртка-во Крајот 1.0 Х Diameter Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 938 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

За производот

Слични предлози