• Ново
BELALIFE Голем Виси Патување Toiletry Торба за Жените, Шминка Четка за Носител со Кука, Toiletry Организатор Случај за Toiletries Додатоци, Розова

BELALIFE Голем Виси Патување Toiletry Торба за Жените, Шминка Четка за Носител со Кука, Toiletry Организатор Случај за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Четири јасно одвоени прегради со патентите може да се одржи полна големина toiletries и козметика.Заедно со предна торбичка, сите ваши дневни материјали може да бидат сместени во еден toiletry торба.Suitbale за вашите две недели патување.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - Кориснички шминка четка област за да се осигура вашата шминка четка повеќе чисти и уредно.PVC облога и заштитна маска се лесно да се избрише и да останат чисти.Нема потреба да се грижите за прав боење на целата торба.LEAKPROOF TOILETRY ОБЛАСТ - Leakproof соочи спречува течни боење на toiltery торба или други основи.Внатрешниот еластична мрежа торби и еластична бендови овозможи шишиња за да стои исправено.ЛЕСЕН ПРИСТАП - НА 360 степени вртливата кука може да се закачи на вратата назад или во бањата.Лесно достапни кога тоа е целосно отворен.Јасно прегради дава голема панорама за да се избегне истурам наоколу.ПОВОД - Лесен Дизајн за еден викенд одмор, одмор или за долго патување.Исто така одличен избор за фитнес вежби, танц или јога.Големина 12.5" x 9" x 4.5".BELALIFE toiletry торба може да се добие лесно транзиција со вас, без разлика дали сте дома, на авион, или во хотел.Тоа може да биде здиплен во половина и купени директно во куфер за лесно организација.Преносни и засилен се справи го прави лесен за носење.Слатка розова дизајн нуди бутик чувство.Не се брза-scurry нервози.

За производот

Слични предлози