• Ново
Деко 79 46666 Месинг Дрво Студио Светлина 70 H, 28 W-46666, Една Големина, На Возраст Од Бронза

Деко 79 46666 Месинг Дрво Студио Светлина 70 H, 28 W-46666, Една Големина, На Возраст Од Бронза

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Добро За Античкиот Стоки Колекција.Фантастични Детска Декор.Лесен За Одржување.Број На Модел : 46666. 46666 месинг дрво студио светлина е дизајниран како забавна и вклучување дома декор.Тоа е суштински комунални објект за секое студио.Тоа доаѓа со количка за дрво, метал tripod па нејзината висина може да се прилагоди на било погодно ниво.Овој тапан форма студио светлина, може да бидат поправени во секој агол, за да се потенцира на посакуваното место.Тоа може да се ротира хоризонтално премногу во 360 степени.Оваа месинг студио светлина е одличен дома декор Колекција за подобрување на оркестарот жалба на посебна класа предмети кои генерално се запоставени од страна на посетителите.Користете го како декоративни градина светло, место на градина фонтани, водопади или градината статуи.Wattage : 100, крушка тип : средна база, бр.На светилки : 1bulbs се вклучени : не, УЛ approved : одобри.

За производот

Слични предлози