• Ново
Моќ Впие 27930 Дното-Планината Потоне-Грејач Елемент за Компатибилен Моќ Впие Опрема за Перење Системи, 230V, 7KW

Моќ Впие 27930 Дното-Планината Потоне-Грејач Елемент за Компатибилен Моќ Впие Опрема за Перење Системи, 230V, 7KW

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Замена на дното-планината потоне-грејач елемент.Одговара на Моќ Впие PS-200, PS-201, PS-225, и PS-275 опрема за перење системи.Номинална за 230 V и 7 k W.Одобрени од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).Моќта Впие 27930 дното-планината потоне-грејач елемент е замена на дел дека е оценет за 230 V и 7 k W и е погоден за употреба со компатибилен Моќ Впие опрема за перење системи.Мијалникот-грејач елемент се вклопува Моќ Впие модели PS-200, PS-201, PS-225, и PS-275. Оваа замена дел е одобрен од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).

За производот

Слични предлози