• Ново
Aysekone 5 Парчиња На Злато Кутија Магнетни на доградба на Акрилни Нокти Совет Пракса Екранот Носителот на Ноктот DIY Помине Уметност Екранот Стојат Помине Уметност Сал?

Aysekone 5 Парчиња На Злато Кутија Магнетни на доградба на Акрилни Нокти Совет Пракса Екранот Носителот на Ноктот DIY Помине

DEN 95.76
Износ
Во продавницата.

Кристално носителот вклопува во вашата рака удобно како што работат на вашиот помине уметност.Answer : ___________________________ Note : 1>Понекогаш производи изгледаат поголеми или помали за слики,ве молиме погледнете ги нашите актуелни опис.Димензии(Прибл.Материјал : Акрил и Алуминиумски Metal Size(Прибл.Ве молиме да се држиме лажни ноктите со ноктите лепак на површината на пракса прст е ноктите, а потоа направи DIY практики.) : Eeach Пракса Прст : 0.

За производот

Слични предлози