• Ново
Прозорецот Цвет Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Прозорецот Цвет Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Вклучувајќи И Училиште, Патување, Тим, Одење, Кампување, Пливање, Плажа, Одмор, Патување, Работи, Шопинг, Салата, Итн.Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

За производот

Слични предлози