• Ново
7/8 Лево Кочница Спојки Лост Костур Компатибилен со Baja Мини Велосипед 196cc 5.5 hp 6.5 hp Воин Топлина MB165 MB200 XR80 XR100 CRF70 Јама Нечистотија Моторни Велосипед Мотокрос

7/8 Лево Кочница Спојки Лост Костур Компатибилен со Baja Мини Велосипед 196cc 5.5 hp 6.5 hp Воин Топлина MB165 MB200 XR80

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет На Сосема Нов Лево Спојки Лост Костур За 7/8" Handlebars.Одговара за Baja Мини Велосипед 196cc 5.5 hp 6.5 hp Воин Топлина MB165 MB200. Исто така Одговара на повеќето 50cc 70cc 90cc 110cc и 125cc Јама Нечистотија Моторни Велосипед.За CRF XR 80 100 CRF80 XR200 РБС 125cc Coolster Roketa Baja X-Екстремитети Јама Нечистотија Моторни Велосипед Мотокрос Делови.Гаранција : 90 дена.За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, контактирајте не директно да се добие замена или враќање на средствата. 100% Гаранција За Квалитет!.

За производот

Слични предлози