• Ново
360Tronics Складирање Стојат Поставени за Dyson, Вакуум Држачот за Dyson V15 V11 V10 V8 V7 V6 Cordless правосмукалки, Фен за Коса се Залагаме за Dyson Суперсоничен

360Tronics Складирање Стојат Поставени за Dyson, Вакуум Држачот за Dyson V15 V11 V10 V8 V7 V6 Cordless правосмукалки, Фен

DEN 1032.00
Износ
Во продавницата.

За било какви прашања, ве молиме кликнете 'Контактирајте со Продавачот" или ни е-мејл.ДОДАДИ во КОШНИЧКА и РЕД СЕГА!. ✔ СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА DYSON ФЕН за КОСА : стенд специјално дизајнирани за Dyson фен за коса е многу погодна за Dyson фен и неговите додатоци.Тоа е лесен за употреба, стабилна и безбедна, додека одржување на десктоп уредни.⭐Пакетот вклучува : ⭐ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на полнење база, правосмукалка и фен за коса НЕ се вклучени.Издолжени круг цевка дизајн е погодна за аглите за да ви помогне да заштедите повеќе простор.Непречено изглед е стилски и разбраното, совршено декорирање на вашиот дом, бербер и коса салон. ✔ СЛОБОДНА СТОИ ПОЛНЕЊЕ на МИРУВАЊЕ : Ова се Залагаме за Dyson може да поставите вашата правосмукалка и додатоци уредно заедно за лесен пристап.Сите вртежен момент, се Вози, Outsize, Животно, Апсолутна серија се компатибилни.2 lb⭐Предности : ⭐ ✔Едноставен за инсталација и Без дупчење на ѕид ✔Силна товарот капацитет ✔Простор за заштеда на✔Живот Техничка Поддршка : Одговорат во рок од 24 часа.✔ НОВА ВЕРЗИЈА : Ова докинг станица се застане со 6 куки е посебно дизајниран и совршено компатибилни со Dyson Рачни V15 Откривање V11 V10 V8 V7 V6 Cordless правосмукалки и додатоци.9 во * 10 in Product Тежина : 2. ⭐ 360 Tronics Складирање Носителот Застане за Dyson е вашиот најдобар избор! 100% Метал!!!Се ЗАЛАГАМЕ за Dyson Правосмукалка : V15 Откривање V11 Животно, V11 вртежен момент Диск, V11 Апсолутна, V11 Outsize,V10 Апсолутна, V10 Животно, V10 Motorhead,V8 Апсолутна, V8 Животно, V8 Motorhead,V7 серија како V7 Животно, V7 Меки, V6 seriess, etc STAND за Dyson Суперсоничен Фен⭐Вакуум Стојат ИНФОРМАЦИИ⭐ Големина : 11.

За производот

Слични предлози