• Ново
5BILLION ФИТНЕС Сила за Обука на Арм Exerciser,Прилагодлив 22-440lbs Хидраулична Моќ, Дома Градите Проширувач, Рамо Мускулите Обука Фитнес Опрема, Рака Enhanced Вежба Strengthener

5BILLION ФИТНЕС Сила за Обука на Арм Exerciser,Прилагодлив 22-440lbs Хидраулична Моќ, Дома Градите Проширувач, Рамо Мускулите

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи отпор може добро да се вклопи со вашиот план за обуки,ќе ви овозможи да се применат секаде, во секое време, без никакви ограничувања.На leakproof хидраулични цилиндри,кои поминаа 100000 издржливост тестови,може да се обезбеди прилагодливи и стабилна отпорни на моќ, што е многу подобро отколку традиционалните пролет сила за обука барови.

За производот

Слични предлози