• Ново
LUOFDCLDDD Ограда Нето Заштитна Нето, Јаже Нето Зелени за Деца Играчки за Миленичиња Безбедно Затворен Огради Преносни Балкон Banister Скалило Пребивање Задебелена Крупни

LUOFDCLDDD Ограда Нето Заштитна Нето, Јаже Нето Зелени за Деца Играчки за Миленичиња Безбедно Затворен Огради Преносни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Јаже Квалитет:Мек Материјал, Светлина Мрежа, Мулти-Слој Искриват и Weft, Прецизни Жици, Изработка; Висока Температура Сончање, ; Јасни Линии, Против Пролизгување Издржливост и Анти-Носат.Јаже Материјал: Што е Направена од Страна Изработени од Најлон Ткаени Јаже.Тоа Е Светла Боја, Долги Влакна, Времето Отпорност, Отпорност на Триење и Издржливост.Големината на Јаже Нето:На Јаже е 6 Mm Дебели и Мрежа Проред е 6 Cm,Поддршка Мулти-Големина на Прилагодување.на Безбедност на Децата Нето Обезбедува Сигурна Игра на животната Средина за Децата на Оградата.Да ја заштити Безбедноста на Вашите Деца или домашни Миленици или Играчки.Тоа исто Така Може Ефикасно да се Спречи Децата Глави и Тела од Минува низ Патеката, Како И Здрав Внатрешна и Надворешна Балкон по Скалите за да се Осигура Безбедноста на Децата.Децата Безбедност Нето-Isng и Издржливи, Умерено Мека, Не е Лесно да Бледнее, Не се Плаши од ветер и Дожд, Подолг Сервисен Живот, Високо ниво на Товарот, Лесно да се Инсталира и Расклопување.Големината На Името : 1*9.

За производот

Слични предлози