• Ново
2Pack 15.7x15.7 Мотоцикл Товар Нето Кој , Супер Должност Покривот Товар Нето со 6 Пластични Куки и 6 Метал Carabiners , Водат до 30 x 30 за Товар Шлем нето за ЏИП, Мотор, АТВ, Покрив

2Pack 15.7x15.7 Мотоцикл Товар Нето Кој , Супер Должност Покривот Товар Нето со 6 Пластични Куки и 6 Метал Carabiners ,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

7 " Кука број : 18 Боја : црна Пакет се Вклучени : 1 x Мотоцикл Шлем Складирање Мрежа Забелешка : 1.Карактеристики : 1.Поседува оваа точка, на вашето патување ќе биде повеќе фантастична без да се грижиш за губење на работите.Применливи сцена : Ова bungee товар нето-е погоден за мотор, велосипед, paddleboard, кајак, quad, кану, мопед, АТВ, моторни санки за задржување на товарот, багаж, кошница, шлем и така натаму.Спецификации : Состојба : Нова и високо квалитетен Материјал : Еластична јаже + метал Големина : Прибл. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Висока еластичност : 2 Psc На 15. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Слични предлози