• Ново
Mettoo Сребрени Сатенски Тело Фолија, 200 Count

Mettoo Сребрени Сатенски Тело Фолија, 200 Count

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Бои На Кожа, Коса & Ноктите.Чиста метален заврши.Не Smudging.Измијат кога ќе заврши.Трае со часови.Резултатот на истражувањето и имагинација, користете го овој производ со секое тело, лепак или mastic или сјајот лепило.Нацртајте го вашиот дизајн со користење на неограничена власт или stencils со четка, или да користите занает марки да се применуваат на лепак за специфични форми се користат производителите инструкции за кога лепак оди вулгарен, а потоа dab фолија и да се види магијата како фолија трансфери до вашата кожа.За поголеми дизајни фолија може да се задржи се reapplied до сите декорација е покриен.Чиста металик и holographic трепет и искра.Се користи како неверојатна eyeliner, боја на насоки на косата или да се создаде неверојатни привремени тетоважи.Одговараат на вашите нокти и се користи под јасна лак.Вашите дизајни, вашиот прекрасен изглед и вашата индивидуалност.

За производот

Слични предлози