• Ново
Legendog 8 КОМПЈУТЕРИ Интерактивни Мачка Играчка за Поставување На Loofah Цреша Catnip Мачка Џвакање Играчка И 5 Парчиња Silvervine Стапови Маче Teething Играчки за Мачки И 2 Парчиња М?

Legendog 8 КОМПЈУТЕРИ Интерактивни Мачка Играчка за Поставување На Loofah Цреша Catnip Мачка Џвакање Играчка И 5 Парчиња

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Безбедно Да се Игра】Три вид на домашно милениче мачка играчки (1 loofah цреша мачка nip мачка збогатување играчка + 5 silvervine мачка џвакање стапчиња + 2 мачка масажа играчки).На loofah, catnip и silvervine се 100% диви, органски, безбедни за мачки и мачиња да се мирис и ingest.Остатокот увери маче џвакање играчка не е да наштети на вашиот омилен kitty.Мачката прст играчки се направени на квалитетот гума, кој е кожата-пријателски, доверлив материјал, не е лесно да се солза, и може да се застане на тестот на времето. 【Среќен Мачка вкусови. 3, Мачиња и бремени мачки го следат лекарите сугестии, ве молиме да се користи внимателно. 4, ве Молиме да играат овие играчки со вашето домашно милениче заедно за да се избегне вашето домашно милениче да јадат нешто по грешка.

За производот

Слични предлози