• Ново
Ohaus 30428204, Компас CR221 Преносни Скала, 220g Капацитет, 0.1 g Читливост

Ohaus 30428204, Компас CR221 Преносни Скала, 220g Капацитет, 0.1 g Читливост

DEN 1404.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 9.3 L x 2.2 H x 6.7 W (инчи).Пакет Тежина : 2 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 30428204. Квалитет Преносни Електронски Ваги Погодна за Секојдневно Мерење На Компасот CR серија обезбедува основни мерење функционалност и конкурентни перформанси на економска цена.Карактеристики како што е тенок, пластовидно дизајн, и зголемена тежина платформа, направи CR серија совршен за голем број на преносни мерење апликации.

За производот

Слични предлози