• Ново
atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad E14 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (2X)

atFoliX Екран Заштита Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad E14 Екран Заштитник, Ултра-Ведро FX Заштитна Фолија (2X)

DEN 474.96
Износ
Во продавницата.

Ова високо транспарентен Екран Заштитник, кој е многу лесно да се примени и може да се отстрани во било кое време без да остават остатоци, совршено се придржува на екранот без да влијаат на неговата работа.Екранот за Заштита на Филм не се нарушат работата на екрани и екрани на допир, кои остануваат целосно функционална!Анти-статички филмски материјал, на Екранот Заштита Филм не го привлече прашина, како што е применето и може дури да се печете со бистра вода и reattached ако е потребно.Со молив цврстина на 6 H на 500g пишување притисок, многу отпорни на гребење - Исклучително отпорен на гребење, тешко обложени со Заштитен Филм компатибилен со Lenovo Think Pad E14.На Заштитен слој го намалува отпечатоци од прсти и repels нечистотија и маснотии.FX-Јасно Заштитник Филм : Ултра-јасно и хард-обложени, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Lenovo Think Pad E14.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран. Филмот е издржлив, мулти-слоевит синтетички материјали обезбеди долготрајна механичка заштита за екрани против сите видови на штета - Екран Заштитник е исклучително силен, издржлив и со цел за континуирано use.FX-го Исчистите Екранот за Заштита на Филмот at Foli X, кристално јасно, компатибилен со Lenovo Think Pad E14 The FX-го Исчистите Екранот Заштитник е транспарентно, високо-технолошки заштитна фолија за висока резолуција на екранот.

За производот

Слични предлози