• Ново
ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Небото Сино)

ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Небото

DEN 184.56
Износ
Во продавницата.

Две коса прецизност пинцети, кои биле посебно направени за чешлање веѓите, совршено се калибрира притисокот за поголема контрола и стрес слободни tweezing ритуал.Направени од медицинско-квалитетни нерѓосувачки челик, овие пинцети никогаш нема да рѓа или дупка, и се лесно да се задржи antiseptically чисти.Мулти-функционални дека не само за удирање веѓите, но исто така може да ви помогне да се применуваат лажни eyelash и двоен-пати eyelid повеќе лесно.Боја : ( Небото Сино ).Исто Како Што Е Прикажано На Сликата.ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Небото Сино).

За производот

Слични предлози