• Ново
Бебе Помине Комплет, Симпатична Цртан филм Форма Построги Контрола на Младата Помине Clippers за Нокти се Грижи за Бебето(небото сино)

Бебе Помине Комплет, Симпатична Цртан филм Форма Построги Контрола на Младата Помине Clippers за Нокти се Грижи за Бебето(небото

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

[Ергономски Дизајн] На ергономски рачка на секоја компонента може да се обезбеди построги зафат и подобра контрола за време на употреба, донесе голема погодност. [Совршен Подарок] Ова бебе помине clippers комплет, исто така, е добра идеја за подароци за нови, млади деца и искусни родители, тие ќе ви се допадне. [Ергономски Дизајн] На ергономски рачка на секоја компонента може да се обезбеди построги зафат и подобра контрола за време на употреба, донесе голема погодност. [Безбедно Трајни] Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјали, со трајни и убаво дизајниран, децата може да се користат со доверба. [Заврши Алатки] ќе добиете помине clippers, со помош на пинцета, а ноктите ножици, а ноктите датотека и складирање кутија, кои се многу лесен за употреба и чување.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Clippers Kit Material : ABS, од не ' Рѓосувачки Steel Weight : Прибл. [Заврши Алатки] ќе добиете помине clippers, со помош на пинцета, а ноктите ножици, а ноктите датотека и складирање кутија, кои се многу лесен за употреба и чување.4 оз Пакет Листа : 1 x Помине Clippers1 x Tweezers1 x Помине Ножици 1 x Помине File1 x Складирање Кутија. [Симпатична Изглед] На unqiue и симпатична дизајн ќе ви донесе и вашите деца неограничена забава, многу погодна за доенчињата и децата.

За производот

Item Type:
 Nail Clippers Kit
Material:
ABS, Stainless Steel
Weight:
Approx. 125g / 4.4oz
Package List:
1 x Nail Clippers :
1 x Tweezers :
1 x Nail Scissors  :
1 x Nail File :
1 x Storage Box :

Слични предлози