• Ново
RilexAwhile RG6 RG59 Кабел Клип да го Прикачите на Дрво,Бетон,Тули,Ѕидарија, Гипс Црна/Бела 100 парчиња (бела)

RilexAwhile RG6 RG59 Кабел Клип да го Прикачите на Дрво,Бетон,Тули,Ѕидарија, Гипс Црна/Бела 100 парчиња (бела)

DEN 285.12
Износ
Во продавницата.

Лесно да се инсталира. 6-7mm Коаксијален ноктите во fastener.Високо влијание пластика.Да ги користите овие кабел клипови за да ги организирате вашите кабли во еден единствен област.Доаѓа со ноктите да се качи на различни површини.Лесно да се инсталира 6-7mm Коаксијален ноктите во fastener Високо влијание пластични Користите овие кабел клипови за да ги организирате вашите кабли во еден единствен област.Доаѓа со ноктите да се качи на различни површини.боја : бела количина : 100.

За производот

Слични предлози