• Ново
1957-58 Topps Синсинати Royals Тим Постави Синсинати Royals (Set) EX/МТ Royals

1957-58 Topps Синсинати Royals Тим Постави Синсинати Royals (Set) EX/МТ Royals

DEN 1116.00
Износ
Во продавницата.

Тимот сетови, стартер поставува и многу направи големи подароци за било Синсинати Royals фан.Некои клучни играчи вклучени се : Клајд Lovellette, Maurice Стоукс и Џек Twyman.Оваа 1957-58 Topps Синсинати Royals Тим Сет содржи 10 картички, кои се во просек Одлична+ 5.

За производот

Слични предлози