• Ново
Куче, Мачка Миленичиња Нокти Clippers и Trimmers Мачка Помине Trimmers со Led Светло Мачка Помине Clipper Куче Помине Clipper Мачка Ноктот Грижа со Нокти Датотека Чешлање Алатка за дома

Куче, Мачка Миленичиња Нокти Clippers и Trimmers Мачка Помине Trimmers со Led Светло Мачка Помине Clipper Куче Помине Clipper

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Здрав и Сигурен : метални делови на мачка помине clippers и нокти датотека се направени од не ' рѓосувачки челик, безбеден и здрав, и пријателски за вашите миленици на кожата, не е лесно да се скрши или да се деформира, може да се примени за долго време.

За производот

Слични предлози