• Ново
jinyiSHOP Мачка Отпадоци Кутија домашно Милениче Мачка Материјали Мачка Тенџере Голем Капацитет Целосно Ограден Отпадоци Кутија Мачка Тоалет Мачка Отпадоци Пан

jinyiSHOP Мачка Отпадоци Кутија домашно Милениче Мачка Материјали Мачка Тенџере Голем Капацитет Целосно Ограден Отпадоци

DEN 1555.20
Износ
Во продавницата.

Ви дава погодности на однесете со вас кога сте излезени, давајќи им на вашите мачка соодветен засолниште и отпадоци кутија да се користи на сите времиња.Производ големина : 45см * 40cm*21cm. 1. Затворени голем простор, ефикасно изолирање на мирис, масти мачки во рок од 10 кг, исто така може да влезе и да излезе по волја. 2. Постои скриена рачка на врвот, кој е лесен за употреба и повеќе грижете се-слободни. 3. Пренослив дизајн, едно тенџере со двојна употреба, исто така може да се користи како отворена мачка ѓубре.Заштеда на време и енергија и обезбедување на удобно живеење и leisurely животната средина за мачки.Производ материјал : ПП resin Scope на примена : семејството, outdoor Product тежина : околу 2.2 kgtips : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен Мачка отпадоци Слив во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашата Мачка отпадоци Слив , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.

За производот

Слични предлози