• Ново
за Samsung Галакси Note9 S-Pen Пенкало Замена (Без Bluetooth), Перо Допир S Pen за Галакси Забелешка 9 (Сива)

за Samsung Галакси Note9 S-Pen Пенкало Замена (Без Bluetooth), Перо Допир S Pen за Галакси Забелешка 9 (Сива)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Функција : Убаво пондерирана алуминиумски буриња со влакна-падна главата на едниот крај и силициум диск пенкало под завртка капа на другиот крај.И двата краја совети се заменливи.Изработени од нерѓосувачки челик и Алуминиум без пластични делови.Обезбедува непречено пен-како пишување искуство за вашиот екран на допир за таблети и smartphones.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Транспарентна диск овозможува многу подобра флексибилност и прецизност,може да се види преку екранот од каде точно ќе се насочени еден кон; delicated кутија, rubberised линискиот зафат за правење грчевито држејќи се за лесно и удобно;Лесни и Клипови право да ги носење или џеб, да ги Задржи вашиот мобилен Совршен како ПОДАРОК!.Одговараат за : Samsung Галакси Забелешка 9. Објектите се fullfilled страна ,така што ќе го добиете веднаш по својата цел.Пакет содржи : 1x Перо.Бренд Име : VIESUP Објект : Допир Перо S Пен Број на Модел : Samsung Галакси Забелешка 9 Color : Гери Пакет : 1x S-Pen.

За производот

Слични предлози