• Ново
Pureland Шампон и Балсам Сет, Подмладување Чистење Dew (8.5 мл) и се Врати Секојдневно средство за смекнување на косата(8.5 оз), ги Зачувате Вашите Скалпот и Косата, Салон Дла?

Pureland Шампон и Балсам Сет, Подмладување Чистење Dew (8.5 мл) и се Врати Секојдневно средство за смекнување на косата(8.5

DEN 1438.80
Износ
Во продавницата.

PURELAND производи се спакувани во кутии направени од рециклирани хартија.Тие се суровост-слободни и користиме високо квалитетни природни состојки.5 мл) и се Врати Секојдневно средство за смекнување на косата(8.Производите се вегетаријанци и тие никогаш не се тестираат врз животни.Smooths, додава сјај.Тие не содржат никакви parabens и се без сулфати. ????ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ Е БЕСЦЕНЕТА!ТРАНСФОРМИРАЊЕ на ЖИВОТИ - На Враќање на Дневни клима уред, растителна основа состојки, помогне да се заштитат и да се лекува скалпот/кожата.И можеби не треба средството за смекнување на косата., и е многу поздраво од lathering агенти се најде во многу шампони.Тоа се прави со сите органски состојки и нема некоја од состојките кои би штета на вашата коса.Тоа е исто така корисни да се промовира производството на колаген за создавање на влага рамнотежа на скалпот и косата.Исто така, може да се мие секој ден и тоа не е мрсна и тоа не е мрсна на сите!.Нема никакви остатоци па јас не треба да се мијат мојата коса секој ден. ????КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ВИСТИНСКИОТ клима уред И ШАМПОН - Па зошто треба да се префрлат на природна нега на коса производи?Ако сакате да бидете здрави и сакате да се знае точно она што состојки се прави за вас, тогаш PURELAND е за вас!. ????Една ЛАЈТ ЧИСТЕЊЕ ШАМПОН, БИЛНИ МИРИС И ЧИСТЕЊЕ СПОСОБНОСТ:Кога ќе почнете да го користите, вашата коса има промени значително.Pureland Убавина е најдобар. ????РАСТИТЕЛНА ОСНОВА - PURELAND козметички производи се 100% растителна основа.

За производот

Слични предлози