• Ново
MAGFYLY Пилешко Жица Mesh Пластика Ограда Нето, Одгледување Нето, Безбедноста на Децата Пребивање Тревник Заштита Нето Flowerpot Мат Нето-Не се Лизга Нето Вентилација Нето М?

MAGFYLY Пилешко Жица Mesh Пластика Ограда Нето, Одгледување Нето, Безбедноста на Децата Пребивање Тревник Заштита Нето

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

По поставување на цел, ние ќе ви даде кабел вратоврска, се надевам дека ќе ви се допадне.Производот е рачно мери, ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере. ▲ Пластични безбедносна мрежа за да се спречи деца или домашни миленици од паѓање преку оградата, и да се спречи играчки и чевли од падне преку јазот помеѓу потпирачи за раце.Обезбеди сигурна игра на животната средина за децата. ▲ Пластични мрежи се широко се користи во тревникот или паркинг засилување трева заштита мрежи, деца падне превенција, отворено огради, живина земјоделство, копринарство, кокошка, патка, goose одгледување мрежи, водни производи, растенија и цвеќиња.Балкони, скалите, градини Ограда, крт контрола, плевел контрола, мов контрола и други заштитни ефекти. ▲ Пластични пребивање е лесно да се чисти / чување : По чистењето, избрише со сапун и сунѓер или извади тоа директно, тоа може да биде лесно укината и чуваат. ▲ Пластични рамен мрежа е водоотпорен, носат-отпорни, тешка, лесна тежина, долг живот, не-токсични и невкусна, високо ниво на транспарентност, силна вентилација.Идеален за ентериери и екстериори на станбени згради, како што се огради, скали, cots, ходници, балкони, итн.На саќе дизајнот не го попречат вашиот поглед.Големина на : 1*30m | Боја : Mesh0.8мм.

За производот

Слични предлози