• Ново
G. S ВИСТИНСКИ СОВЕТ ПИНЦЕТИ | рачно изработени | НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК | ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ ВЕЃА И КОСАТА СМЕНА

G. S ВИСТИНСКИ СОВЕТ ПИНЦЕТИ | рачно изработени | НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК | ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ ВЕЃА И КОСАТА СМЕНА

DEN 287.28
Износ
Во продавницата.

НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.НЕ СЕ ЛИЗГА : НА ГРАВИРАНИ ВНАТРЕШНИ РАБОТИ СОВЕТ ЛЕСНО СТЕГАЧИТЕ ЗА КОСА ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ ОД КОРЕН.НИКОГАШ НЕ СЕ ЛИЗГА ИЛИ ГО КРШАТ КОСАТА ПОВТОРНО.ЗАВРШИ РАБОТАТА ВО ПРВИОТ ОБИД, БЕЗ ДА СЕ РАСПРАВАМЕ!.ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ВИ ОВОЗМОЖУВА ТРАЈНО КОРИСТЕЊЕ НА ИСКУСТВО.ПРЕЦИЗНОСТ ДИЗАЈН : ИСКУСТВО, УСОВРШУВАЊЕ НА НАШИТЕ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ПРЕЦИЗНОСТ-DUSTED СОВЕТ!СОВРШЕН АГОЛ ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗА КОСА ОД КОРЕНОТ - ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S ВИСТИНСКИ СОВЕТ ПИНЦЕТИ 100% РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ ВЕЃА И ГУБЕЊЕ НА СМЕНА.

За производот

Слични предлози