• Ново
Calightskit 6 Парчиња ЛЕД Рок Светла Зелена за Off Road Камион Автомобил АТВ SUV Брод Под Телото Сјај Акцент Осветлување светилка Водоотпорен underglow LED Неонски Underbody Фендер Свет

Calightskit 6 Парчиња ЛЕД Рок Светла Зелена за Off Road Камион Автомобил АТВ SUV Брод Под Телото Сјај Акцент Осветлување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

LED Рок Светла,усвојување 9pcs висок интензитет LED чипови, подобрување на светлосна проекција далечина и целокупната видливост, да можете лесно да го видите околина и во секое време, насекаде!.Широко се користи за Внатрешни работи s underbody внатрешни работи надворешноста итн.Екстра гумена монтажа влошки понуди подобро решение за водење на жица ако сте монтажа на рамна површина. 1) Инженерство на возила : Багер,Булдожер,Кран,Вилушка лифт,Рударски Камион,Дрво Dozer, Патот Ролери и Тешка Опрема итн. 2) Специјализирани возила : Оган Мотор,Полициски Автомобил,за Спасување Возилото,Комуникација Возило, Воена Команда Возило итн. 3) Je-еп,Off-road,Камион,АТВ,ЏИП,UTV,RZR,RV,Брод,4x4s,Мотор,Автобус,Песок, Железнички,Резервоар итн. 4) Други : Мотокар,Прошетки,Риболов Брод,Двор Светилка,Јахта,Патот Улична Светилка,Watercraft, моторни санки,Снег Plowing,Хеликоптер итн.

За производот

Слични предлози