• Ново
CHGCRAFT 8Pcs 4Colors Месинг Синџир Хривнија Одлуки Airssory Синџири Прилагодливи Лизгачот Нараквици Одлуки се Зголеми Златна Обложено со Кубни Циркони Шарм Крајот Рефус за На?

CHGCRAFT 8Pcs 4Colors Месинг Синџир Хривнија Одлуки Airssory Синџири Прилагодливи Лизгачот Нараквици Одлуки се Зголеми

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа исто така може да се користи како исклучителен подарок за семејството, пријателите и соучениците.Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти задоволство со производи и шопинг искуство.Погодна за многу прилики, како што партии, кои датираат, патување, секојдневниот живот, плажа одмор, итн.По потврдува дека ова е големина која одговара на вашите потреби, да го стави на ред.Широк Апликации : Тоа може да се користи за да се направи парична казна накит, како ѓердани, белегзии, обетки за да додадете сјај за вас.Складирање Кутија : производот содржи пластична кутија.Топло Совети : Пред купување, ве молиме потврдете ја големината на монистра.Исклучителна Изработка : Повторува полирање, мазни рабови не се повреди на вашите раце.Ве молиме да ги подалеку од деца под 3 години.Пакетот Вклучува : Месинг Кубни Циркони Лизгачот Синџир Хривнија Одлуки : околу 1mm широк, 4-3/8 инчи~4-3/4 инчи(110~120mm) долго, монистра : 3x7mm, дупка : 1.5 mm, 4 бои, 2 парчиња/боја, 8pcs.Различни бои и исклучителна форми, полна со виталност, не е лесно да исчезнат или ' рѓа, го направите вашиот накит дизајн погледнете повеќе живи.Солиден и Издржливи : Направен од високо-квалитетен материјал, тоа не е лесно да ' рѓа и згаснат, трајни, и може да се користи за долго време.5 mm, 4 бои, 2 парчиња/боја, 8pcs; Пластични Мушка Контејнери : 6.1cm, во дневниот складирање, тоа исто така може да ги задржиме чиста и уредна, што е погодно за следната употреба.Функција : Месинг Кубни Циркони Лизгачот Синџир Хривнија Одлуки : околу 1mm широк, 4-3/8 инчи~4-3/4 инчи(110~120mm) долго, монистра : 3x7mm, дупка : 1.

За производот

Слични предлози