• Ново
Муслин Бебе Крпа Супер Мека Памучна Бебе Бања Пешкир 2 Pack 6 Слоеви на Младата Крпа Новороденче Крпа Ќебе Погоден за Бебе е Деликатна Кожа 40 x 40inches (Бела)

Муслин Бебе Крпа Супер Мека Памучна Бебе Бања Пешкир 2 Pack 6 Слоеви на Младата Крпа Новороденче Крпа Ќебе Погоден за Бебе

DEN 586.80
Износ
Во продавницата.

Нека нашето бебе уживаат во секој капење и спиење.Тоа е лесен го прави добар избор за патување.Ова задебелување дизајн го прави помеки и поудобно.И тоа е доволно голем за да заврши вашето бебе и чува топли кога излезе од туш.ПРЕМИУМ ПРИРОДНИ ПАМУЧНА КРПА-Нашите муслин бебе бања пешкир е направена на 6-слој од чист памук.Нашата мека памучна бебе крпа може да се користи за бебе swaddle ќебе,памук бања пешкир,шетач ќебе и сè ќебе.Тоа е одлична комплет, бања за бебето.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МУСЛИН ПАМУК БЕБЕ ЌЕБЕ-Нашата мека памучна младата крпа може да се користи за бебе swaddle ќебе,памук бања пешкир,шетач ќебе и сè ќебе.СУПЕР МЕКИ И АБСОРБЕНТА НОВОРОДЕНЧЕ КРПА - 6 слоеви саќе втиснување дизајн чува бебето топло по туширање.И брзина на апсорпција на вода е побрзо отколку традиционалните бебе бања крпи.ДАРЕЖЛИВ ГОЛЕМИНАТА-поголема од големината на 40x40 инчи го прави ова бебе крпа погоден за доенчиња и мали години,овозможувајќи им простор за раст.Тоа е лесен го прави добар избор за патување.Нашите муслин памук бебе крпа ќебе нема да ја иритираат бебе е деликатна кожа, бидејќи тоа не додадете која било омекнувач во тоа.Совршен за момчиња, девојки и бебиња туш/регистар на подароци.ВИСОК КВАЛИТЕТ КРПА ЗА БЕБЕ - Мека памучна газа бања крпи,удобно, трајни и абсорбента.

За производот

Слични предлози