• Ново
Diruite за Michael Kors Пристап Bradshaw Smart Watch 22mm Класичен Силикони Бенд Рака за MKT5001/5004 - Црна

Diruite за Michael Kors Пристап Bradshaw Smart Watch 22mm Класичен Силикони Бенд Рака за MKT5001/5004 - Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Компатибилен модел 】Оваа Силикони на Бендот, совршено се вклопуваат за Michael Kors Bradshaw, исто Така, одговара за други 22mm smart watch. 【Производ Материјал】Силикони Бенд направен од висок квалитет со силиконска и се чувствуваат удобно за вас зглоб, практична и лесно да се инсталира. 【Карактеристики на производот】Издржливи и убави бенд, на lengh прилагодливи за различни зглоб, сите добро се вклопува, различни бои со различни расположение кога ќе работат и патуваат. 【Комплет Содржи】22mm класичен силикони бенд рака*1, по продажба на услуги картичка*1, пакет*1. 【По продажба на Услуги】ако имате било какви прашања или производ проблем, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе направиме најдобра услуга за вас.Боја : Црна.

За производот

Слични предлози