• Ново
3 Парчиња Фарма на Животните Партија Tablecloth Farmhouse за Еднократна употреба Пластична Маса Покрие Barnyard Фарма на Животните Тема Партија Украси за Излети Бебе Туш Момчињ?

3 Парчиња Фарма на Животните Партија Tablecloth Farmhouse за Еднократна употреба Пластична Маса Покрие Barnyard Фарма на

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Големи димензии : оваа фарма на животните партија табела покрие мерки за 108 x 54 инчи, што е доволно голема за да се покријат повеќето правоаголни маси, погодна за внатрешна и надворешна партии; Оваа фарма на животните партија tablecloth е убаво табела декорација за да се направи вашата партија повеќе шарени.Зачувај вашето време : 3 парчиња на фарма тема табела ги опфаќа ќе го задржи вашето табела чисти од пиење алкохол, saucing и храна парчиња, не треба да се грижите за тоа како да се исчисти нередот, само фрли фарма на животните штала tablecloth во ѓубре за отпадоци по некоја партија, која навистина заштедува време и прави да уживате во фарма на животните тема партија со вашите деца.

За производот

Слични предлози