• Ново
UGREEN 3.5 mm Аудио Кабел Стерео Помошни ПОМОШЕН Кабелот позлатени Машки да Машки Плетенка Кабел за Автомобил, или Домашна Стерео, Слушалки, Звучници, MP3, Компатибилен со

UGREEN 3.5 mm Аудио Кабел Стерео Помошни ПОМОШЕН Кабелот позлатени Машки да Машки Плетенка Кабел за Автомобил, или Домашна

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Неверојатно Издржливи : Со подолг 10000+ наведнуваат животен век од оригинални аудио кабли, премија метал домување и издржливи, флексибилни памук предиво внатрешно, TPE Еколошки материјали и најлон плетенка однадвор, UGREEN Аудио кабел е направен да трае подолг живот.5 mm Аудио Кабел може да биде лесно да се поврзани на било уред со 3.5 mm стерео приклучок за да биде лесно да се вклучи во вашиот џек за слушалки, нема потреба да ги тргнеме на тенок случај на вашите паметни телефони или таблети.Тоа е компатибилен со сите аудио уреди со 3.5 мм аудио приклучок.џек за слушалки) за да го ПОМОШЕН во порт на вашиот стерео систем во автомобилот, преносливи звучници, или други компатибилни аудио-излезен уред.5 мм аудио џек (e.Кабелот пренесува во стерео аудио формат за возвишеното сараунд-звук искуство.Збогатете го вашето аудио опции со овој сестран Ugreen 3,5 мм машки-да-стерео машки помошен кабелот.Премиум Квалитет на Звукот : 24 K позлатени конектори, емајлирани чист бакар јадро, алуминиум домување и најлон плетенка кабел обезбеди висока верност на квалитет на звукот и да се обезбедат подобри перформанси за пренесување на сигнал и отпорност на корозија.5 mm Аудио Кабел Машки да Машки Мозок.Слушате содржина од вашиот пренослив уред преку вашите автомобили стерео систем со користење на Ugreen 3.

За производот

Слични предлози