• Ново
Nike Women ' s Фитнес Чевли

Nike Women ' s Фитнес Чевли

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лико единствена.СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да помогне за подобрување на стабилноста за squats, ѕид топки и thrusters.ZONED ИЗДРЖЛИВОСТ Текстура печати на врвот на чевли додава лесни издржливост каде што тоа е потребно.ЗГОЛЕМЕНА КОНТРОЛА Насочен влечење на outsole обвива до страната на чевли за контрола кога се качувале по јаже и брзина при лизгање надолу.На Најк metcon 5 е нашиот најголем зборуваше metcon.Ова значи дополнителна стабилност за кревање на тешки предмети, влечење за брзина и издржливост секаде каде што тоа е потребно.Таа дури и ги содржи hyperlift вметнете кој е компатибилен со сите претходни верзии на Metcon.Хит вашето тајно оружје за кревање и обука со високо влијание моќ.

За производот

Слични предлози