• Ново
FindingKing Накит Кутија Носителот Фах 32 Earring Се Прикаже Случај Организаторот Складирање Црна Јасно

FindingKing Накит Кутија Носителот Фах 32 Earring Се Прикаже Случај Организаторот Складирање Црна Јасно

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова е нова црна faux кожа екранот лента со акрил snap затвори капакот.Snap затвори капакот помага да се задржи од губење на какви било предмети.Користете било каков стил на подлога или послужавник вметнете и да ја задржите вашиот накит да се обезбеди.Тоа се мерките околу 14 3/4" x 8 1/4" x 1 1/8" (37.4 x 20.9 x 2.54 см).Ова е нова 32 оддел црна flocked фах insert (внеси). 32 Earring/накит се Прикаже Случај Јасно Врвот Црна Нови Црна Faux Кожа се Прикаже Случај Ова е нова црна faux кожа екранот лента со акрил snap затворите капакот На snap затвори капакот помага да се задржи од губење на било какви предмети, Користете било каков стил на подлога или послужавник вметнете и да ја задржите вашиот накит безбедна Тоа мерки околу 14 3/4" x 8 1/4" x 1 1/8" (37.4 x 20.9 x 2.54 см) Црна Flocked Екранот Лента Вметнете Ова е нова 32 оддел црна flocked фах вметнете Со овој вметнете сте во можност да се задржи компоненти, наодите или мали парчиња накит организиран и Лесно видливи отстрани фах од состаноци за да им се овозможи на купувачите да го видите вашиот накит од countertop Секој оддел мерки околу 1 1/2" x 1 5/8" (38 x 40 mm) на Овој вметнете мерки околу 14 1/8" x 7 5/8" x 1/2" (35.8 cm x 19.2 cm x 12 mm).

За производот

Слични предлози