• Ново
YEHAM 3000Yards / 2700M Светат во Темница Везови Нишка (Бела)

YEHAM 3000Yards / 2700M Светат во Темница Везови Нишка (Бела)

DEN 285.60
Износ
Во продавницата.

Материјал : Полиестер.Должина : 3000 Двор / 2700 м.Тоа е идеален за ноќта на Вештерките, роденден и разни тема партии,и популарна со joggers и трик-или-treaters.Оваа тема може сјај за неколку часа откако апсорбира доволно светлина., светлината ќе биде повеќе слаби и слаби, како времето одминува.Бидејќи моќта е добива се помалку и помалку, тогаш тоа треба да биде наплатено повеќе светлина повторно да светат добро.Темно везови конец за шиење може да се користи за бебе облека, shoelaces, крос-бод, телефон ремени, пријателство нараквици, кеси,плетени капа, капчиња, везови, рачно плетење, шиење итн.

За производот

Слични предлози