• Ново
Schumann Бран Генератор Sonic Верзија 7.83 HZ Ултра-Ниска Фреквенција Пулсот Генератор Земјата Резонанца Фреквентен Генератор може да се Релаксираат Телото и Умот, да се По?

Schumann Бран Генератор Sonic Верзија 7.83 HZ Ултра-Ниска Фреквенција Пулсот Генератор Земјата Резонанца Фреквентен Генератор

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Како и за силата на резонанца, тоа е поврзано со внатрешната структура на електрична мрежа (човечкото тело).Опис: Schumann бран е ниска фреквенција бран што може да навлезат било материјал, вклучувајќи ги и луѓето на земјата.

За производот

Слични предлози