• Ново
Сет од 8 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Шарени Боја 3D 5D Лажни Eyelash Продолжување Пинцети, Премиум Квалитет (Розова Swirls)

Сет од 8 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Шарени Боја 3D 5D Лажни Eyelash Продолжување Пинцети, Премиум Квалитет (Розова

DEN 1452.00
Износ
Во продавницата.

Совршено Калибриран : Овие прецизност пинцети се калибрира да се осигура дека тие се лесно да се притисне и маневрирање.На ергономски канџите на овој Пинцети во собата, ја елиминира опасноста од паѓање од корисникот рацете.Облик и да се справи е дизајниран за максимална прегледност и контрола при примената на трепките.Неспоредливо Издржливи : 8 парчиња на различни стилови nipper се направени со нерѓосувачки челик и се обложени во боја на титаниум.Совети се посочи и издржлив и лесен за чистење.Пинцети ќе го задржат својот усовршуваа рабовите дури и со честа употреба да трае со години.Работа : Одлична за eyelash проширување.Лесно да се отстрани ingrown косите, splinters, остатоци, трње, стакло, метал, крлежи, и ништо вграден под кожата, како што прстите, рацете, стапалата, нозете, нос, уво коса и исто така се користи парична казна зетот на веѓите.погоден за подигање, клипинг помине уметност rhinestones или декорација.Боја : Розова Swirls.

За производот

Слични предлози