• Ново
AirTag Силикони Keychain за AirTag Пронаоѓач 2021, 1 Пакет AirTag Заштитни Случај Обезбедат Носителот Копче Прстен за Куче Јака, Водоотпорен AirTag Екран Заштитник, AirTag Додатоци(Сина)

AirTag Силикони Keychain за AirTag Пронаоѓач 2021, 1 Пакет AirTag Заштитни Случај Обезбедат Носителот Копче Прстен за Куче

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

(ве молиме имајте во предвид Air Tag не inclued) 5.ШАРЕНИ ДОДАТОЦИ - Многу бои се достапни за вашиот избор (ве молиме имајте во предвид Air Tag не се вклучени). ЛЕСНИ & ИЗДРЖЛИВИ - Добро направен мека вода-доказ Силиконски материјал, копче прстен лесно да се отвори, вклучуваат долги и кратки keychain за вашиот разлика потреби. ШАРЕНИ ДОДАТОЦИ - Многу бои се достапни за вашиот избор. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - Секој производ е прегледано еден по еден пред продажба.ЛЕСНИ & ИЗДРЖЛИВИ - Добро направени мека вода-доказ Силикони & Карбонски Влакна материјал, копче прстен лесно да се отвори.Пакетот вклучува : 1 Air Tag Случај + 1 СЛОБОДНО Јасен Екран Заштитен Филм Производ Функција : 1.Нашата гаранција не ги покрива сите дефекти предизвикани за време на производот производство и испорака.Нашата гаранција не ги покрива сите дефекти предизвикани за време на производот производство и испорака.Во случај да не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати или да го замени тоа без никаков проблем. СОВРШЕН НАТПРЕВАР - На силиконски комплет се вклопува цврсто околу вашиот Air Tag да се обезбеди никогаш нема да падне надвор, што е прикачена на вашиот торба, багаж или куче јака.Спецификација за производ : Материјал : Добро направен мека вода-доказ Силиконски материјал Големина : Совршено се вклопува во Новиот Apple Air Tag Функција : Заштита на Air Tag од секој Почеток и прашина.

За производот

Слични предлози