• Ново
Рамнотежа Тренер Рамнотежа Одбор, Фитнес, Јога, Сурфање, уметничко Лизгање, Аикидо за Обука и Координација Вежба Рамнотежа Тренер,

Рамнотежа Тренер Рамнотежа Одбор, Фитнес, Јога, Сурфање, уметничко Лизгање, Аикидо за Обука и Координација Вежба Рамнотежа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Билансот одбор се користи за обука е, исто така, еколошки и одржливи.Користи насекаде : за Да бидете сигурни дека нема причина да прескокнете рамнотежа обука, оваа рамнотежа бар е многу мал и лесен, па можете да го земете со вас.Висина : 710mm Length : 290mm Width : 15mm буковата, многу издржливи.Бидејќи специјални не се лизга површина може да се спречат несреќи, тоа е забавно и безбедно.Билансот одбор е одличен додаток за спортисти, сурфери и skateboarders.Издржливи : одлична core вежба одбор е направен целосно од цврсти дрвени предмети.Биланс на Одборот Орел-Биланс на Board Product 1 парче на рамнотежа одбор и ролки.Оваа вежба не само што може да помогне за подобрување на вашиот стабилност, но, исто така, облик на вашиот јадро, назад и ногата мускулите.Лесен за користење : Сите што треба да направите за да се започне обука својата рамнотежа вештини е да скокаат на лизгање тренер и рамнотежа вашето тело, додека занишан и назад.Го користите во вашиот вежбање, спортски сали, па дури и канцеларии за подобрување на вашиот држење на телото и рамнотежа вештини.

За производот

Слични предлози