• Ново
Hori Nintendo Switch Борба Против Командант На Официјално Лиценцирани Од Страна На Nintendo - Nintendo Префрлате

Hori Nintendo Switch Борба Против Командант На Официјално Лиценцирани Од Страна На Nintendo - Nintendo Префрлате

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Жичен подлога Дизајниран за борба против игри. 6 копче layout & assignable рамо копчиња.Д-рампа функција, за да се префрлате Прекинувач, турбо функции.Официјално Лиценцирани од страна на Нинтендо.Стил : Switch | Шема Име : Борба Против Командант.

За производот

Слични предлози