• Ново
Побогати-Р Универзална Брзо Батеријата Пакет Приклучете го Полначот Компатибилен за Xbox 360 Контролер, USB Безжичен Контролер Батеријата Држачи за Полнење Dock Станица

Побогати-Р Универзална Брзо Батеријата Пакет Приклучете го Полначот Компатибилен за Xbox 360 Контролер, USB Безжичен Контролер

DEN 373.44
Износ
Во продавницата.

Полнење на батеријата станица за Microsoft XBOX 360. Изработени од АБС, носат-отпорни, како и високо-сила.Најбрз начин да го полните вашиот безжичен контролер.LED светло на индикаторот го покажува статусот на полнење на батериите.Над задолжен & текот тековната & краток спој заштита.Полнење на батеријата станица за Microsoft XBOX 360. Изработени од АБС, носат-отпорни, како и високо-сила.Најбрз начин да го полните вашиот безжичен контролер.LED светло на индикаторот го покажува статусот на полнење на батериите.Над задолжен & текот тековната & краток спој заштита.Карактеристики : Материјал : ABS Текст : 5 V Излез : 3 V на 300m A Компатибилност : за Xbox 360 Големина : Прибл. 8.5 * 5 * 3 cm / 3.3 * 2 * 1.2 во Пакет Тежина : Околу 40g Пакет се Вклучени : 1 x USB Полнењето на обвинителна Клупа за Xbox 360 Забелешка : 1. Кога полнење, индикаторот за светлината се врти црвено, се претвори зелена ако целосно наполнета. 2. Кога полнењето на контролорот бара електрична енергија да вибрира, па индикатор може да конвертирате помеѓу црвена и зелена боја. 3. Тоа ќе почнат да наплаќаат само ако батеријата е помал од одредена вредност.

За производот

Слични предлози