• Ново
HDMI 2.0 KVM Преклопник со Кратенка на тастатурата, 4 во 1 Надвор, AV Пристап 4K60hz | 2K144Hz | 1080p120Hz, HDR10, HDCP 2.2, Далечински Управувач, Микрофон во/Audio Out, USB 2.0 за Глушец, Тастатура Спо

HDMI 2.0 KVM Преклопник со Кратенка на тастатурата, 4 во 1 Надвор, AV Пристап 4K60hz | 2K144Hz | 1080p120Hz, HDR10, HDCP

DEN 2399.76
Износ
Во продавницата.

Пренапони & ESD Заштита. 18 Gbps пропусен Опсег, НУЛА Латентност.Таа поддржува фантастична аудио fomats како Atmos, DTS X,True HD, DTS-HD Master Аудио, PCM7.Ако било какви прашања, нашата услуга тим и технички тим за поддршка се секогаш достапни.plug & play за Xbox one X, PS4 Про, Apple TV 4 K, Roku 4, Оган ТВ, Blu-ray плеери, Nintendo Прекинувач, нема возач или софтвер е потребно.UHD 4 K@60 Hz со HDR и 3 D.Компатибилен со сите оперативен систем како Windows, Mac OS, Linux. 2× Планината полици, 4× Завртки.218 Gbps пропусен Опсег, НУЛА Latency Special Микрофон-и Аудио-out Design Extra USB Порта за Скенер, Печатач, Камера, итн. Пренос на 18 Gbps пропусен опсег, се изедначи со нула одложување.Игра и Приклучокот, а Не Возач Needed Surge & ESD Заштита.Стандарден HDMI 2.Посебно ТОПЛА-КОПЧЕ Control UHD 4 K@60 Hz со HDR и 3 DStandard HDMI 2.It поддржува стандарден HDMI 2.0 уреди како што се жичен или безжичен глушец, тастатура, камера, печатач итн. ????????????????????????????????????@???????????????????? ????????????????????????????????????@???????????????? ???????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????? ✔ 4 K KVM Switch поддржува висока резолуција до 4 K@60 Hz (YUV444 4 : 4 : 4) 1440 P@144 Hz и 1080p@120 Hz.Тоа е во согласност со HDCP 2.Исто така, поддржува CEC за да го вклучите/исклучите екранот.Игра И Приклучокот, А Не Возач Е Потребно.

За производот

Слични предлози