• Ново
Домашно милениче Microchip Скенер,RFID Читач Преносни Чип Читателот Животинско Универзална RFID Читач Компатибилен со ISO 11784/11785, FDX-Б, ID64 RFID

Домашно милениче Microchip Скенер,RFID Читач Преносни Чип Читателот Животинско Универзална RFID Читач Компатибилен со ISO

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

????Поддршка ISO 11784/11785, FDX-Б и ID64 RFID, новите високо-квалитетни домашни миленичиња microchip скенерот е едноставен за користење и лесен за ракување.????Во внатрешниот читање на владата, тоа го поддржува читање историски податоци, што е погодно за вас да повлекуваат последните податоци, и е флексибилна и практична.Кога нивото на батеријата е премногу ниска, тоа ќе се огласи алармот и да ве потсетам.инчен Тежина : Околу. ????Само притиснете на копчето и на скенерот ќе ја прочитате етикетата, кој е лесен, брз и многу паметен.2 k Hz Читање Стандард : за ISO11784/5, FDX-Б, ID64 Континуирано Работно Време : 5 часа Јазик : англиски Батерија : Литиум Батерија Производ големина : прибл. ????Тоа може да работи континуирано за околу 5 часа. 119g Пакет се Вклучуваат : 1 x RFID Читач 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот. ????Дизајнот со позадинско осветлување на екранот е многу погодно за вас да го прочитате, јасни и интуитивни. ????Во внатрешниот читање на владата, тоа го поддржува читање историски податоци, што е погодно за вас да повлекуваат последните податоци, и е флексибилна и практична.Функција : ????Поддршка ISO 11784/11785, FDX-Б и ID64 RFID, новите високо-квалитетни домашни миленичиња microchip скенерот е едноставен за користење и лесен за ракување.Кога нивото на батеријата е премногу ниска, тоа ќе се огласи алармот и да ве потсетам.

За производот

Слични предлози