• Ново
KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Nissan NV200 2010-2018 Andriod 10 8core GPS Навигација со Bluetooth 9.7 инчен HD Екран на Допир за Корисници Задна Камера WiFi Поддршка SWC DSp

KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Nissan NV200 2010-2018 Andriod 10 8core GPS Навигација со Bluetooth 9.7 инчен HD Екран

DEN 2248.80
Износ
Во продавницата.

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со user-friendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан USB порт на репродукцијата, ПОМОШЕН ВО конективност, музички плеер, видео плеер, и др.Мемориската функција се сеќава на радио станици во интелигентен начин.7 инчен голем екран осетлив на допир.Автомобил Андроид Стерео : Овој Андроид Автомобил Стерео Главата Големина на Единица : двоен din инсталација.

За производот

Слични предлози