• Ново
Edens Градина Camphor - Бела Етерично Масло, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/ Хомеопатски Ароматерапијата Миризливи Етерично Масло Синглови) 10 ml

Edens Градина Camphor - Бела Етерично Масло, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/ Хомеопатски Ароматерапијата

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Од нашето седиште во Сан Clemente, CA, ние постепено се прошири нашата линија на производи за да се вклучат синергија мешавини, природни дезодоранси и свеќи.Гласаа #1 Не-МРЕЖЕН етерично масло компанија, тоа е наше задоволство да се биде на вашиот one-stop shop за сите работи на ароматерапијата.Нашата цел е да се помогне да се рашири зборот за природната моќ на ароматерапијата.Ние се познати за нашата посветеност на квалитетот, транспарентност, етичко извори и безбедно состојки.Ова етерично масло може да се користи како природен и ефективна бариера кога сте надвор, да се заштити против животната средина annoyances.Кога Edens Градината беше основана во 2009 година, нашиот сон беше да се споделат висок квалитет, прифатлива етерични масла со секого.Во Edens Градина, можете да остатокот лесно да се знае она што ќе го купите од нас секогаш е безбедно, природен и ефикасни.

За производот

Слични предлози