• Ново
Јадро-M Моќ-Кабел за Tilta|Arri|RED|Steadicam Апаратури|Z CAM Е2 Предводник на Камерата 2 Pin за 7 Pin Извиткани-Кабел Alvin е Кабли

Јадро-M Моќ-Кабел за Tilta|Arri|RED|Steadicam Апаратури|Z CAM Е2 Предводник на Камерата 2 Pin за 7 Pin Извиткани-Кабел

DEN 1415.76
Износ
Во продавницата.

Моќ Кабел за Arri|RED|Steadicam Апаратури|Z CAM Е2 Предводник на Е2-S6 Е2-F6 Е2-F8 Камерата за да Tilta Јадро М. Приклучете : Прав 2 Pin Машки.Додаток B : Јадрото Директно 7 Pin Машки.Кабел Должина : 15 Инчи/38cm (Maximun должина : 39in/1m).Ние може да го прилагодите кабли со други должина, ако треба обичај кабли, ве молиме испратете порака за нас пред ставање на ред.Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, не потенцијален дефект проблеми пред превозот.Ве молиме контактирајте со нас ако кабелот сте примиле е неисправен или не функционира.Ние ќе ги реши проблемите правилно или ви испрати нова замена одеднаш.Alvin е Cables As професионална приклучок и кабел производителот, ние производство и продажба на ефективни конектори, како и кабли.Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашето барање.Згора на тоа, тоа е дозволено да се прилагодите на кабли според вашите барања.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, да ми кажете што сакате, и ние ќе резервни no напор за да се задоволат вашата потреба.Она што е уште поважно, ние може да ви даде попуст ако цел голем број на конектори и кабли.Ако сте заинтересирани за нив, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!.

За производот

Слични предлози