• Ново
CYHO Грб Ги Торба Влага-Доказ, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x600x0.044(MM), Јасно, 1 Парче Складирање Органи?

CYHO Грб Ги Торба Влага-Доказ, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека дише без посебен мирис.Подебели ткаенина, посилни флексибилност.Кога чување облека, облека може да се откажам и да имаат некоја шема.Тоа е можност да се мијат со вода и е способен да се рециклираат.Применливи Прилики : Спална соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница;Cloakroom;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Куќи Боја : Јасно Материјали : Полипропилен Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 8(G) Должина : 900(MM) Ширина : 600(MM) Висина : 0.044(MM) Ткаенина дебелина : 0.022(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Складирање Организација Dustproof Облека Покрие Карактеристики : Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна Тоа може да insulate прашина и задржи облека дише без посебен мирис Подебели ткаенина, посилни флексибилност При чување облека, облека може да се откажам и да имаат шема Тоа е можност да се мијат со вода и е способен да се рециклираат производот е наменет да биде транспарентна, што е силна видливост Постои отвор во горниот дел за закачалка да се помине преку Тоа може да се избегне на брчките на облека и одржување на облека без мирис на Мека текстура, голем степен на усогласеност со облека Својот дното не е затворен, и внатрешните сместување простор се зголемува.

За производот

Слични предлози