• Ново
SoCozy, Навивам Спреј LeaveIn Балсам За Деца Коса Detangles и Враќа Кадрици Не Parabens Сулфати Синтетички Бои или Бои, Јојоба Масло,Маслиново Масло & Витамин Б5, Слатко-Грашок, 8 Fl М?

SoCozy, Навивам Спреј LeaveIn Балсам За Деца Коса Detangles и Враќа Кадрици Не Parabens Сулфати Синтетички Бои или Бои,

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

УСЛОВИ + ОЧИСТУВА : го Враќа кадрици природна рамнотежа, го намалува кршење и подобрува еластичноста.КЛУЧНИ СОСТОЈКИ : Keratin, Слива Семе Масло, Маслиново Масло.САЛОН ФОРМУЛА : So Cozy има над 20 години искуство и експертиза за дете на косата.НЕМА НЕПРИЈАТНИ СОСТОЈКИ : Бесплатно од Parabens, Сулфати, Phthalates, Формалдехид, Синтетички Бои или Бои, Пропилен Гликол, од пченица, Глутен, и Ореви.Мојата мулти-цел клима уред поправки кадрици, ја вгради нив со многу потребни влага додека спречување frizz.Лесно detangles и враќа кадрици оставајќи ги сјајна, мека и мазна.

За производот

Слични предлози