• Ново
Hind Момчиња 4-Парче Качулка и Sweatpant Сет за Џогирање и Песна

Hind Момчиња 4-Парче Качулка и Sweatpant Сет за Џогирање и Песна

DEN 839.76
Износ
Во продавницата.

Овој сет е идеален за џогирање, спортски активности, или било секојдневен тренинг.Светне на роденден или одмор со совршен подарок за секое дете кој сака да изгледаат добро, додека обука на врв перформанси.Изберете од редот на широк спектар на бои, модели, или ќе се потпира спортски слогани.Машина За Миење.Zip и се фрли на хауба за да се изгради пот или да остане само топло за време на зиморничав бутване.Удобно Материјал : Нашата дуксери и sweatpants се направена од највисок квалитет полиестер материјали кои можат да го издржат вашиот најинтензивна вежбање иако секогаш да остане мека и удобна.Оваа качулка и sweatpants сет ќе ви помогнат да се пот, додека одржување на вашиот личен стил -Вклучува појавување на качулка sweatshirt и еден пар на sweatpants -Доаѓа во широк спектар на стилови и дизајни -Висок Квалитет на полиестер за долготрајна удобност -го Прави голем дар -Машина Перат за поголема удобност.Појавување на дизајни се совршени за одржување на вашиот стил дури и додека работат до пот.Патент затворање.Бидејќи тие се машина перат, чистење нив по вашиот тренингот е секогаш лесно.Топол материјал е совршен за рано утро или бутване на тренингот во теретана.На високо-квалитетни полиестер останува трајни преку вашиот најинтензивна вежбање иако секогаш чувство мека и удобна.Кул Стилови : Изберете од голем број на стилови кои се карактеризираат различни бои и зајакнување на слогани.Го прави Голем Дар : Секое момче би сакал ова појавување на качулка и sweatpants сет.

За производот

Слични предлози