• Ново
Марк Ентони Строго Кадрици 3X Влага Навлажнувачки Пијалак Унца, 10 Fl Мл

Марк Ентони Строго Кадрици 3X Влага Навлажнувачки Пијалак Унца, 10 Fl Мл

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Љубовта на вашиот кадрава коса со користење на производите кои помагаат кадрава коса изгледа неспокојот, помек и се чувствуваат повеќе податлив.Конечниот изглед е убаво дефинирани кадрици кои остануваат допирни.Од кадрава коса производи да се создаде кадрава коса стилови и frizz контрола, косата задебелување на производи да се создаде висока јачина на звук и задржете, имаме право производ за вашата коса.Строго се Кадрици производ линија остава вашите кадрици изглед на полиран, софистицирани & frizz контролирани.Овој пијалак за кадрава коса обезбедува ултра-хидратација за кадрици дека треба малку повеќе да се одржи со нивната дефиниција.

За производот

Слични предлози