• Ново
Леново Chromebook C340 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп во Сребрена Intel Процесор до 3.6 Ghz 4GB DDR4 32GB eMMC само 11,6 во IPS екран осетлив на допир BT веб Камера (Продолжува)

Леново Chromebook C340 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп во Сребрена Intel Процесор до 3.6 Ghz 4GB DDR4 32GB eMMC само 11,6 во

DEN 295.20
Износ
Во продавницата.

Chromebook работи на Chrome OS - оперативниот систем од Google, кој е изграден за начинот на кој живееме денес.Тоа доаѓа со вграден КОМПЈУТЕР malware protection, надградби автоматски, чизми до секунди и продолжува да остане брзо со текот на времето. (Интернет конекција е потребна).Intel Celeron N4000 Процесор (1.10 GHz, до 2.60 GHz со Турбо Зголемете, 2 Јадра, 2 Конци, 4 MB Cache), 4 GB LPDDR4 RAM, 32 GB Emmc Складирање; Intel UHD Графика. Само 11,6" HD (1366 x 768) Резолуција 10 point Multi-Touch LED-позадинско осветлување на Екранот; Micro SD поддршка за проширување за складирање.Безжична : 2 x 2 802.11 AC Wi-Fi и Bluetooth 5.0 Комбо; веб Камера : Пред се Соочуваат со 720 P HD Камера со Интегриран Микрофон. 2 x USB-C 3.1 Генералот 1; 2 x USB-A 3.1 Генералот 1; приклучок за Слушалки / микрофон комбо; Кенсингтон брава слот.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

За производот

Слични предлози